Наша команда може правильно налаштувати та встановити ваш сервер. Послуга надається не тільки у місті Київ, а й інших містах України.

наш досвід

Успішний досвід простих і складних завдань

151
+
років досвіду в IT

Можна сказати, що за довгі роки практики ми вже “собаку з’їли” на терені встановлення та налаштування серверів для компаній самого різного напрямку і розміру: від дрібних магазинів приватних підприємців до великих промислових підприємств.

Багатий досвід і сумлінну підхід наших фахівців дозволить налаштувати і підготувати ваш сервер максимально ефективно і безпечно.

Для чого потрібен сервер

Центральна ланка компанії

За своєю суттю, сервер – це спеціальний комп’ютер, для забезпечення доступу до інформації не одному користувачеві, а одночасно кільком.

Для маленького офісу до 5 чоловік, всі ці функції може виконувати і звичайний комп’ютер, налаштований, як сервер. Для компаній побільше потрібно справжній сервер

Налаштувати сервер
наші навички

З чим ми працюємо

Безперечно, найкращий результат забезпечують саме фірмові сервери – це перш за все надійність, стабільність і швидкість роботи. Однак фірмовий новий сервер – задоволення не з дешевих і далеко не всі компанії можуть дозволити собі новенький Dell та HP. Тому для багатьох хорошим вибором може стати б/в сервер.

Результат нашої роботи не обмежується станом вашої техніки, ми працюємо з будь-якими серверами – фірмовими і самозбірних, новими і з “пробігом”.

Встановити та Налаштувати сервер - Київ, ціна та послуга
оперативно

отримати розрахунок вартості
вже зараз

просто дай відповіді на кілька простих запитань менш, ніж за хвилину, і отримай знижку знижку 10% на вартість робіт з комплексної налаштування сервера

як ми працюємо

Чітка послідовність

Розробка

Основа будь-яких робіт з впровадження будь-якого серверу – це чіткий план послідовних робіт. Щоб ефективно налаштувати сервер у нас є відпрацьовані за багато років рішення і сценарії.

Реалізація

Все налаштування серверу проводиться в фоновому режимі без втручання в робочий режим компанії. Устаткування і програми тестуються в реальних умовах без переривання роботи співробітників.

Підтримка

Перехід на новий сервер проводиться по заздалегідь розпланованого сценарієм з мінімальними простоями. Після робочого запуску ми надаємо тиждень супроводу на рішення післяпускових питань.

Наші переваги

І все-таки, чому ми

Рішення реальних потреб замовника

При підготовці сервера ми перш за все націлені на кінцевий результат і вирішуємо реальні потреби замовника, а не винаходимо велосипед

Відповідальність і безпека

Ми беремося тільки за роботу, яку виконаємо на 100%

Допомога і консультації

Ми допоможемо вам вибрати оптимальний варіант нового сервера або модернізувати старий з мінімальними витратами

Мінімальний термін простою

Підготовка сервера проводиться з урахуванням всіх заходів для мінімально можливого простою підприємства під час запуску нового сервера або переходу зі старого

Екологічність

Налагодження та запуск сервера – зазвичай для замовника час неспокійний, але свою роботу будуємо так, щоб всім було комфортно всім

Чесність

Вам не потрібно знати, як налаштувати сервер, але ви можете бути впевнені, що ми зробимо все так, як треба

наші гарантії

Реальність – краще за будь-які обіцяни

создать, разработать, настроить и установить - сайт или сервер
услуга - Украина или Киев
заказать и купить
стоимость
отличная цена чтобы заказать услуга
завжди на зв'язку

Вже не сумнівайся!

Настроить сервер – эта услуга уже может быть с вами, не упусти свое время

5/5 - (1 vote)
Заповни форму прямо тут

ми самі зателефонуємо або відповімо на пошту

Географія наших послуг не обмежується, тільки містом Київ. До нас звертаються з різних регіонів, зі сходу і з заходу України. Дніпро, Вінниця та Івано-Франківськ, Одеса, Харків чи Черкаси, Миколаїв, Львів або Запоріжжя.

Запит на консультацію консультацію

Ми зателефонуємо вам найближчим часом після отримання заявки

купить или заказать? какая цена и услуга